ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Дата: 29.07.2022 11:54

За повідомленням АТ "Чернігівгаз" з 02 серпня 2022 року, у зв`язку з підготовкою до опалювального сезону 2022-2023 років буде проводитись планова перевірка на герметичність розподільчих газопроводів, газопроводів-вводі, ввідних та внутрішніх  газопроводів і приладів, планової повірки лічильників газу  в с. Погребець. В зв`язку з виконанням даних  робіт буде частково призупинено газопостачання.

Під час виконання вищевказаних робіт обов'язкова присутність власника або іншого мешканця кожного будинку.

У разі, якщо представники АТ "Чернігівгаз" не проведуть вищезазначені роботи у зв'язку з відсутністю доступу до будинку, повторний пуск газу буде неможливий.

АТ "Чернігівгаз" приносить вибачення за тимчасові незручності та просить споживачів із розумінням поставитися до ситуації!