НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ

  • 143

29 липня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця,  відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. На початку засідання  присутні  вшанували хвилиною мовчання патріотів, мирних громадян, захисників і захисниць України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули та затвердили низку рішень з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, заслухали звіт про виконання плану соціально-економічного розвитку громади  за І півріччя 2022 року , схвалили звіт про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року. Було заслухано  звіт про роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради протягом І півріччя 2022 року.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались захисту прав дітей.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету ухвалили рішення про надання жителям громади одноразової грошової допомоги на лікування у зв’язку із скрутним матеріальним станом.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

На завершення засідання, Анаталій Стрілець подякував усім за плідну та ефективну роботу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради