РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

  • 126

Що таке любов до рідного краю, до місця, де ти народився, де живеш, де жили-працювали твої діди та батьки? Це відчуття рідного, близького. Саме такі відчуття мають чоловіки  з вул. Незалежності, які проявили ініціативу по санітарній  розчистці узбіччя дороги та кладовищ.

Провели обрізку дерев, вирубали парослі і чагарники, а  КП «Промінь» забезпечило технікою для виконання робіт. Впевнений, що добру традицію наводити  лад всією громадою, буде продовжено і надалі. Хочеться вірити, що всі разом ми будемо підтримувати  порядок, і всі знаємо, що чистота починається з кожного з нас! Адже, хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – той шукає причини.

Селищний голова Анатолій Стрілець, висловлює щиру подяку всім і кожному хто був задіяний до роботи з впорядкування  узбіччя. Шана всім, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль  і зробив добру справу для поліпшення стану довкілля та благоустрою.

Звертаюсь до жителів громади з проханням дотримуватись чистоти на території населених пунктів, викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради