УВАГА!

Дата: 03.08.2022 16:21

До Лосинівської територіальної громади 3-4 серпня 2022 року завозиться гуманітарна допомога від організації «World Central Kitcher» (США)  в кількості 815 продуктових наборів. Категорії видачі допомоги визначає її надавач, вони вказані нижче.

За умовою надавача гуманітарної допомоги, якщо в родині кілька категорій, видається  не більше 1 пакету на родину на представника однієї з категорій. Умови для ВПО: проживання на території громади на час отримання допомоги та прибуття з регіонів, де зараз ведуться активні бойові дії.

Якщо Ви належите до однієї з категорій, прохання звертатися мешканцям Лосинівки та Погребця – в будинок культури з 09:00 год. до 13:00 год., мешканцям старостинських округів – в старостати. Для отримання допомоги з собою мати документ, що посвідчує вашу належність до однієї з вказаних категорій.