ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 03.08.2022 16:56

В нелегкий для України час, найціннішим та найбільшим людським даром є вміння творити добро, підтримати та допомогти.  Все частіше й частіше в нашу громаду прибувають переселенці з окупованих територій. Сьогодні до селищного голови Анатолія Стрільця, звернулася родина переселенців з Херсона.  Склад сім’ї родини 7 осіб, 5- дорослих та 2- дитини.

Родина шукає будинок для довгострокового проживання на території громади. Бажано з меблями. Будемо вдячні за будь яку допомогу в пошуку житла. Також,  для переселенців потрібен одяг, постільна білизна,  полотеничка ,одіялка, дитячі іграшки, кухонний посуд та інше.

Якщо маєте бажання допомогти людям, речі приносити в Лосинівську селищну раду або безпосередньо в будинок де на даний час ця родина проживає: смт. Лосинівка, вул. Шевченка № 8.