ЧИ ПАМ’ЯТАЄМО МИ, КУДИ НЕ МАЄ ЗАРОСТАТИ СТЕЖКА?

  • 134

Дорогі жителі громади! Чи пам’ятаємо ми, куди не має заростати стежка? Так, саме на кладовище не повинна заростати стежка. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. І це наш святий обов’язок – дбати про місце останнього спочинку рідних і близьких.

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

Звертаюся до кожного жителя громади прибираючи могили свої рідних і близьких давайте не будемо забувати й про іншу територію кладовища. Хочеться закликати всіх мешканців -давайте підтримувати чистоту і порядок там, де захороненні наші дідусі, бабусі, батьки.

Висловлюю щире прохання, після прибирання могил викидати сміття у відведені спеціальні місця. Однак, часто замість того, аби викинути сміття у встановленому для цього місці, люди засмічують сусідні ділянки. Не будемо засмічувати сусідні земельні ділянки та перетворювати кладовище на звалище.

Сподіваюсь, що байдужих до наведення порядку не буде. Заздалегідь вдячний за безкорисний внесок у проведення робіт з благоустрою.

З повагою

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ