ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 05.08.2022 09:16

04 липня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

На порядок денний були винесено наступні питання:

1. Про стан протипожежного захисту сільськогосподарських підприємств в період підготовки та збирання урожаю.

2.  Про результати перевірки, постановки на облік найпростіших укриттів  та споруд подвійного призначення, призначених для укриття учасників навчального процесу в  закладах освіти громади.

3. Про рух (припинення руху) громадського транспорту під час повітряної тривоги.

4. Про дотримання графіку роботи торгівельно-розважальними закладами у вечірній час та неуможливлеве порушення коменданської години.

5. Про спонукання цивільного населення до громадського спротиву діям окупаційних військ рф.

Враховуючи обговорення порядку денного по кожному питанню було прийнято відповідне рішення.

Протокол засідання додається  (ПРОТОКОЛ 10)