20 сесія 8 скликання

Дата: 16.09.2022 12:56

1.Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за І півріччя 2022 року.

2.Про затвердження звіту про виконання  бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Додаток

3.Про передачу іншої субвенції з бюджету Лосинівської селищної територіальної громади.

4.Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання від 23.12.2021 року «Про бюджет Лосинівської територіальної громади на 2022 рік».

Додаток

5.Про затвердження фінансового плану КП «Промінь».

Додаток

6.Про затвердження фінансового плану КП «Благоустрій».

7.Про затвердження фінансового плану КНП «Лосинівський центр ПМСД».

Додаток

8.Про затвердження старости Перемозького старостинського округу.

9.Про закріплення гербової номерної печатки за старостою Перемозького старостинського округу Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

10.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та вчинення дій щодо ведення по господарського обліку.

11.Про дострокове припинення повноважень старости Терешківського старостинського округу та звільнення старости Смоленської Л.М.

12.Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

13.Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Лосинівської селищної ради.

14.Про внесення змін до «Комплексної програми  розвитку освіти Лосинівської  територіальної громади на 2022 рік».

15. Про затвердження рішень виконавчого комітету Лосинівської селищної ради , прийнятих в міжсесійний період.

16.Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

17. Про надання згоди на  прийняття з державної власності у комунальну власність Лосинівської селищної  територіальної  громади станції супутникового зв’язку «Starlink».

18.Про зміну засновника, назви та внесення змін до статуту комунального підприємства «Світанківське» Світанківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області та затвердження статуту в новій редакції.

19.Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про проведення земельних торгів».