ДЕНЬ РЯТІВНИКА – СВЯТО, ЯКЕ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ ЩОРІЧНО 17 ВЕРЕСНЯ

Дата: 16.09.2022 15:16

Напередодні свята щиро вітаю рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Без сумніву, це свято сильних і відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.

У цей непростий для країни час, у війні з росією внесок українських рятувальників неоціненний. Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що  вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

Зичу вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей! Мирного неба!

Зі святом!

селищний голова  Анатолій СТРІЛЕЦЬ