ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 28.09.2022 09:11

27 вересня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, відбулося засідання 20 сесії 8 скликання. На порядок денний виносилось 21 питання. На засіданні були присутні депутати селищної ради, старости старостинських округів, начальники структурних підрозділів. На початку засідання  присутні  вшанували хвилиною мовчання патріотів, мирних громадян, захисників і захисниць України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Варто зазначити, що усі винесені питання попередньо були опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.