Від 30.09. 2022 року

 • 113

 1.  Про готовність закладів соціально-гуманітарної сфери до роботи в освітньо-зимовий період.

 1. Про надання дозволу на відкриття торгової точки за адресою с.Шатура, вул. Широка, 35-а.
 1. Про затвердження розрахунку собівартості однієї години роботи подрібнювача гілок.
 1. Про забезпечення законності і правопорядку на території Лосинівської селищної ради.
 1. Про надання послуг в оформленні субсидій, пільг та інших соціальних послуг населенню Лосинівської селищної ради у 2022 році.
 1. Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету
 1. Про внесення змін до складу комісії для обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Лосинівської селищної ради.
 1. Про створення комісії з визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних у наслідок невикористання земельних ділянок з порушенням законодавства, завданих у наслідок воїнних дій в Лосинівській територіальній громаді.
 1. Про визначення місць укриття учасників освітнього процесу Галицького закладу загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради.
 1.  Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.
 1.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лосинівської селищної ради №142 від 31.08.2022 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  № 70 від 02.05.2022 року «Про зменшення розмірів надбавок і доплат педагогічним працівникам закладів освіти Лосинівської селищної ради».
 1.  Про призначення помічника.
 1.  Про відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в Лосинівській територіальній громаді у 2022 році.
 2.  Про надання матеріальної допомоги.
 3.  Різне.
Інші статті

Всі статті