ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 10.10.2022 15:31

Сьогодні, 10 жовтня 2022 року, селищний голова  Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу  нараду з працівниками структурних підрозділів селищної ради. Селищний голова розпочав  нараду з того, що сьогоднішній ранок видався важкий. Ворог здійснює ракетну атаку, тривога звучить по всій території України. Закликав перебувати в укриттях та дотримуватися правил безпеки.

У ході наради керівники відділів інформували про стан справ у відповідній галузі та обговорили заплановані заходи на поточний тиждень. Зокрема: підготовка до засідання виконавчого комітету, проведення заходів з нагоди Дня Українського козацтва, здача звітів та архіву, роздача гуманітарної допомоги, фінансування та робота соціального закладу «Гуртожиток Турбота» та інше.

Окрему увагу  селищний голова акцентував на тому, що опалювальний сезон в громаді повинен розпочатися вчасно.

Підводячи підсумки наради, Лосинівський селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу та на відповідальному ставленні до своїх посадових обов’язків.