Рішення виконавчого комітету від 30.09.2022

Дата: 10.10.2022 15:56

№ 160 Про готовність закладів соціально-гуманітарної сфери до роботи в освітньо-зимовий період.

№ 161 Про надання дозволу на відкриття торгової точки за адресою с.Шатура, вул. Широка, 35-а.

№ 162 Про затвердження розрахунку собівартості однієї години роботи подрібнювача гілок.

№ 163 Про забезпечення законності і правопорядку на території Лосинівської селищної ради.

№ 164 Про надання послуг в оформленні субсидій, пільг та інших соціальних послуг населенню Лосинівської селищної ради у 2022 році.

№ 165 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету

№ 166 Про внесення змін до складу комісії для обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Лосинівської селищної ради.

№ 167 Про створення комісії з визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних у наслідок невикористання земельних ділянок з порушенням законодавства, завданих у наслідок воїнних дій в Лосинівській територіальній громаді.

№ 168 Про визначення місць укриття учасників освітнього процесу Галицького закладу загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради.

№ 169  Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

№ 170 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лосинівської селищної ради №142 від 31.08.2022 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  № 70 від 02.05.2022 року «Про зменшення розмірів надбавок і доплат педагогічним працівникам закладів освіти Лосинівської селищної ради».

№ 171 Про призначення помічника.

№ 172  Про відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в Лосинівській територіальній громаді у 2022 році.

№ 173 Про надання матеріальної допомоги.

№ 174 Про надання матеріальної допомоги.

№ 175 Про надання матеріальної допомоги.