ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

  • 88

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника і захисниць України.

З цієї нагоди нині по особливому трепетно звертаємося до Пресвятої Богородиці, щоб покрила нас усіх: захисників та захисниць, військових та цивільних, малих дітей та людей похилого віку, своїм покровом та захистила від усіх негараздів, аби кожен воїн повернувся з фронту живим до своєї родини.

За час російської агресії ми з вами зрозуміли, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність.

Адресуючи вітання усім, хто несе високе звання захисника України, ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів зичу міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди.

     Нехай кожен український дім наповнюється світлом і любов’ю, незламною вірою та незгасним оптимізмом, щасливим сміхом та благополуччям, впевненими планами і мирним небом над головою.

    Нехай Богородиця почує наші молитви і радістю наповнить наші серця доброю звісткою про Перемогу!

А тим, хто склав голову на древній козацькій землі, хто загинув воюючи у лавах Збройних Сил України, ми обов'язково віддамо належну шану. Відбудуємо зруйноване й вічно пам'ятатимемо про їхній подвиг в ім'я життя і процвітання нашої квітучої України.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

 селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ