ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ : НЕ МОЖНА НЕХТУВАТИ СИГНАЛАМИ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!

  • 247

Від початку збройної агресії російської федерації проти України сигнал, який сповіщає про повітряну тривогу, став частиною буденного життя українців. Пам’ятайте, ми воюємо з підлим та жорстоким ворогом, який масово обстрілює цивільну й критичну інфраструктуру, у зв’язку з цим можуть бути перебої зі світлом, водопостачанням та зв'язком.

Переконливо прошу всіх мешканців громади з 17:00 до 23:00 обмежити споживання електроенергії. Це допоможе пройти критичні навантаження  електромереж.

Закликаю жителів по мірі можливості запастись питною  водою, продуктами харчування довготривалого зберігання, теплими речами, додатково укомплектуйте домашню аптечку засобами надання першої медичної допомоги, підготуйте ліхтарики (комплекти запасних елементів живлення), гасові лампи та свічки на випадок відключення. При наближенні зимового періоду необхідно продумати питання щодо обігріву оселі у випадку відключення централізованого опалення.

Сподіваюсь на вашу відповідальність та громадянську свідомість. Дуже прошу дотримуватись усіх правил та обмежень, які введені на території нашої громади у зв’язку із запровадженим воєнним станом у країні.

Пам’ятайте, що ваші свідомість та відповідальність – це є вкладом у перемогу над ворогом! Не панікуйте, бережіть себе та своїх близьких, піклуйтесь один про одного!

Важливо не ігнорувати повітряні тривоги! Тримаймося... Ми обов’язково переможемо!

         Бережіть себе! Разом переможемо!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ