ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 27.10.2022 16:00

28 жовтня  2022 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку Лосинівської ТГ за 9 місяців 2022 року.

2. Про звіт про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року

3. Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2022 рік.

4. Про роботу центру з надання соціальних послуг у 2022 році.

5. Про надання дозволу В.Жежері на вчинення правочину щодо переоформлення квартири, в якій зареєстровані малолітні діти.

6. Про затвердження переліку пунктів обігріву в Лосинівській територіальній громаді.

7. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

8. Про призупинення прийому відвідувачів в музеї Україно-Чесько-Словацької дружби.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 141 «Про внесення змін до структури та чисельності закладів освіти Лосинівської селищної ради».

10. Про внесення змін до складу адміністративної комісії.

11. Про внесення змін до складу комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лосинівської селищної ради.

12. Про проведення на території Лосинівської селищної ради щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» до Всеукраїнського дня благоустрою у 2023 році.

13. Про схвалення проекту «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

14. Про схвалення проекту «Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

15. Про схвалення проекту «Програми фінансування, призначення і виплати компенсації особам, що надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю,  дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами) та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік.

16. Про схвалення проекту «Програми відшкодування витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

17. Про схвалення проекту «Програми відшкодування витрат на пільгові автоперевезення окремих категорій громадян, що проживають в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік».

18. Про схвалення проекту «Програми витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян Лосинівської територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2023 рік».

19. Про схвалення проекту «Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік».

20. Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки освіти в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік».

21. Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2023- 2024 рік».

22. Про схвалення проекту «Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18 річного віку».

23.Про схвалення проекту «Програми розвитку культури та туризму Лосинівської територіальної громади на 2023-2025 р.р.».

24. Про схвалення проекту «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних і пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської ТГ, здійснення представницьких та інших заходів на 2023-2024 р.р.»

25. Про схвалення проекту «Комплексної програми профілактики правопорушень у Лосинівській територіальній громаді на 2023-24 р.р.»

26. Про схвалення проекту «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2023 рік»

27. Про схвалення проекту «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу на 2023-2024 р.р.»

28. Про схвалення проекту «Програми оплачуваних громадських робіт для матеріальної підтримки безробітних Лоинівської територіальної громади на 2023 рік».

29. Про схвалення проекту «Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

30. Про схвалення проекту «Програми підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради «Трудовий архів Ніжинського району» на 2023 рік».

31. Про надання маеріальної допомоги.