ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ СТАРОСТ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТГ

  • 74

28 жовтня за участю селищного голови Анатолія Стрільця, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Оксани Мелашенко та секретаря селищної ради  Наталії Кошарної в залі засідань Лосинівської селищної ради  відбулося навчання для старост старостинських округів Лосинівської територіальної громади.

Секретар селищної ради – Наталія Кошарна, надала роз’яснення щодо вчинення нотаріальних дій  та дотримання старостами ст. 8 Закону України  «Про нотаріат» на територіях, де вони здійснюють свої повноваження.

Оксана Мелашенко – заступник селищного голови з питань діяльност проінформувала про подальшу співпрацю Лосинівської селищної ради з програмою DOBRE.

Під час семінару селищний голова акцентував увагу старост  на турботу про людей похилого віку та одиноких, які проживають на території старостинського округу, приділяти уваги внутрішньо переміщеним особам та інші питання.

Семінар-навчання мав на меті надати професійну допомогу старостам  при роботі з документами, а також підвищити компетентність  учасників семінару у вирішенні тих чи інших завдань.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради