Рішення виконавчого комітету від 28.10.2022

Дата: 03.11.2022 14:44

№ 177 Про виконання плану соціально-економічного розвитку Лосинівської ТГ за 9 місяців 2022 року.

№ 178 Про звіт про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року

№ 179 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2022 рік.

№ 180 Про роботу центру з надання соціальних послуг у 2022 році.

№ 181 Про надання дозволу В.Жежері на вчинення правочину щодо дарування квартири, в якій зареєстровані малолітні діти.

№ 182 Про визначення пунктів обігріву в Лосинівській територіальній громаді.

№ 183 Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

№ 184 Про призупинення прийому відвідувачів у Світанківському історико-країзнавчому музеї україно-чесько-словацької дружби.

№ 185 Про схвалення проекту «Програми розвитку культури та туризму Лосинівської територіальної громади на 2023-2025 р.р.».

№ 186 Про внесення змін до складу адміністративної комісії.

№ 187 Про схвалення проекту «Комплексної програми профілактики правопорушень у Лосинівській територіальній громаді на 2023-24 р.р.».

№ 188 Про внесення змін до складу комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лосинівської селищної ради.

№ 189 Про проведення на території Лосинівської селищної ради щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» до Всеукраїнського дня благоустрою у 2023 році.

№ 190 Про внесення змін до структури та чисельності закладів освіти Лосинівської селищної ради».

№ 191  Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

№ 192 Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки освіти в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік».

№ 193 Про схвалення проекту «Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2023- 2024 рік».

№ 194 Про схвалення проекту «Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18 річного віку».

№ 195 Про схвалення проекту «Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 196 Про схвалення проекту «Програми фінансування, призначення і виплати компенсації особам, що надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю,  дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами) та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік.

№ 197 Про схвалення проекту «Програми відшкодування витрат на пільгові автоперевезення окремих категорій громадян, що проживають в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік».

№ 198 Про схвалення проекту «Програми витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян Лосинівської територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2023 рік».

№ 199 Про схвалення проекту «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних і пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської ТГ, здійснення представницьких та інших заходів на 2023-2024 р.р.»

№ 200 Про схвалення проекту «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 201 Про схвалення проекту «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу на 2023-2024 р.р.»

№ 202 . Про схвалення проекту «Програми оплачуваних громадських робіт для матеріальної підтримки безробітних Лоинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 203 Про схвалення проекту «Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 204 Про схвалення проекту «Програми підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради «Трудовий архів Ніжинського району» на 2023 рік».

№ 205 Про надання матеріальної допомоги

№ 206 Про надання матеріальної допомоги