ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТОНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ - 2022

  • 97

Радіодиктант національної єдності 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часомУ День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу.

У зв’язку з тим, що багато українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

Цьогорічний радіодиктант — це перш за все українська акція єднання. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.

Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над Радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.