ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 07.11.2022 09:24

Щорічно  у першу неділю листопада в Україні відзначають професійне свято працівників соціальної сфери. З цієї нагоди у великій залі Лосинівської селищної ради відбувся урочистий захід.

З  вітальним словом до всіх присутніх звернулися селищний голова Анатолій Стрілець,  секретар селищної ради Наталія Кошарна та директор Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради Лариса Костюченко.

Працівникам соціальної сфери подякували за роботу та побажали міцного здоров’я, мирних днів,  родинної злагоди, достатку та Божого благословення. Кращих працівників за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, наполегливість та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагородили грамотами та подяками Лосинівського селищного голови.