ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА СЬОГОДНІ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 10.11.2022 11:54

З нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 9 листопада, в Лосинівському Будинку культури відбулася святкова зустріч!

Саме працівники культури створюють людям свято та дарують радість спілкування, несуть культуру до кожного серця та кожної душі. Привітали усіх причетних зі святом заступник селищного голови Оксана Мелашенко та секретар селищної ради Наталія Кошарна. Побажали міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя.

Свято пройшло в теплій та дружній обстановці, де панувала атмосфера тепла та щирості.