ЩИРА ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 10.11.2022 11:59

Селищний голова Анатолій Стрілець та відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради висловлює слова щирої вдячності ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» (спільно з UNICEF Ukraine, Міністерство освіти і науки України, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, Українська асоціація когнітивно-поведінкової терапії та Центр здоров'я та розвитку "Коло сім'ї") за отримані бокси з канцелярським приладдям «Психологічна підтримка в коробці» для проведення психологічних занять з вихованцями дошкільних закладів та учнями 1-2 класів закладів загальної середньої освіти Лосинівської територіальної громади.

Дякуємо за турботу та підтримку. Разом до Перемоги!