Від 11. 11. 2022 року

  • 86

1.Про визнання приватного підприємства «Теплогаз-ВК» єдиним виробником і постачальником теплової енергії за адресою: 16663, Чернігівська область, Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Богословська, буд 4-а.   

2.Про визнання приватного підприємства «Тепло-енергія Плюс» єдиним виробником і постачальником теплової енергії за адресою: 16665, Чернігівська область, Ніжинський р-н, с. Перемога, вул. Молодіжна, буд 7.

3.Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством «Теплогаз-ВК» для Лосинівського закладу загальної середньої освіти.

4.Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством «Тепло-енергія Плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти.

5.Про схвалення проєкту «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

Програма благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік

6. Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської селищної ради на 2023 рік».

7.Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2023 рік».

Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської селищної ради на 2023 рік

8.Про схвалення прєкту «Програми відшкодування витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

9.Про схвалення проєкту «Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік»

Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб

10. Про схвалення проєкту «Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади в умовах воєнного мтану на 2023 рік»

Програма підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів  Лосинівської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік

11. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської селищної ради.

12. Про надання матеріальної допомоги

13. Різне.

Інші статті

Всі статті