ІЗ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ – СХВАЛЕНО РЯД ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ, ВСТАНОВЛЕНІ ТАРИФИ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ

Дата: 11.11.2022 13:01

11 листопада селищний голова Анатолій Стрілець провів  засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, на якому розглянуто низку питань.

У ході засідання схвалено ряд цільових програм, а саме: «Програма благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік», «Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської селищної ради на 2023 рік», «Програма фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2023 рік», «Програма відшкодування витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2023 рік» та  «Програма підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік».

Також розглянули питання встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії (паливна тріска, відходи елеватора) приватному підприємству «Тепло-енергія плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти  та Лосинівського закладу загальної середньої освіти.

Члени виконкому прийняли рішення про надання матеріальної допомоги  мешканцям Лосинівської  громади на лікування і проведення післяопераційної реабілітації та особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і скрутному матеріальному становищі.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.