Рішення виконавчого комітету від 11.11.2022

Дата: 17.11.2022 15:20

№ 210 Про визнання приватного підприємства «Теплогаз-ВК» єдиним виробником і постачальником теплової енергії за адресою: 16663, Чернігівська область, Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Богословська, буд 4-а.

№ 211 Про визнання приватного підприємства «Тепло-енергія Плюс» єдиним виробником і постачальником теплової енергії за адресою: 16665, Чернігівська область, Ніжинський р-н, с. Перемога, вул. Молодіжна, буд 7.

№ 212 Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством «Теплогаз-ВК» для Лосинівського закладу загальної середньої освіти.

№ 213 Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством «Тепло-енергія Плюс» для Перемозького закладу загальної середньої освіти.

№ 214 Про схвалення проєкту «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 215 Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської селищної ради на 2023 рік».

№ 216 Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2023 рік».

№ 217 Про схвалення проєкту «Програми відшкодування витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

№ 218 Про схвалення проєкту «Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік»

№ 219 Про схвалення проєкту «Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади в умовах воєнного мтану на 2023 рік».

№ 220 Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської селищної ради.

№ 221 Про надання матеріальної допомоги

№ 222 Про надання матеріальної допомоги