21 (позачергова) сесія 8 скликання

  • 83

1. Про передачу іншої субвенції з бюджету селищної територіальної громади.

 

2. Про  внесення змін до  «Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік».

 

3.  Про  внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 23.12.2021 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додаток

 

4. Про затвердження старости Терешківського старостинського округу.

 

5. Про закріплення гербової номерної печатки за старостою Терешківського старостинського округу Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

 

6.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та вчинення дій щодо ведення по господарського обліку.

 

7. Про внесення змін до «Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік»

 

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період .

 

9. Про затвердження Положення про кадровий  резерв та Порядку формування кадрового резерву Лосинівської селищної ради.

 

10. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лосинівської селищної ради на 2023 рік.

 

11. Про затвердження рішень виконавчого комітету Лосинівської селищної ради , прийнятих в міжсесійний період.

 

12. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів  селищного бюджету жителям Лосинівської селищної  територіальної громади.

 

13. Про затвердження «Комплексної програми  розвитку освіти Лосинівської  територіальної громади на 2023 рік».

 

14. Про затвердження «Комплексної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2023-2024 роки»

15. Про затвердження   «Програми  виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування  після досягнення ними 18-ти річного віку на 2023 рік».

 

16. Про затвердження «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік»

17. Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Лосинівської  селищної  ради  на 2023 рік»

 

18. Про затвердження «Програми фінансової підтримки  установ,  що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2023  рік»

 

19. Про затвердження «Програми  соціального захисту населення  Лосинівської селищної ради на 2023рік»

 

20. Про затвердження «Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік»

21.Про затвердження «Програми відшкодування витрат на пільгові автоперевезення окремих категорій громадян, що проживають в Лосинівській територіальній громаді на 2023 рік»

22. Про затвердження «Програми  відшкодування витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян Лосинівської  територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2023 рік».

23. Про затвердження «Програми по відшкодування витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2023 рік»

24. Про затвердження «Програми фінансування, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами) та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік»

25. Про затвердження програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових  дат, здійснення представницьких  та інших заходів  на 2023 - 2024 роки.

26. Про затвердження «Програми  підтримки та розвитку культури та туризму в Лосинівській територіальній громаді  на 2023-2025 роки»

 

27. Про затвердження «Комплексної програми   профілактики правопорушень у Лосинівській територіальній громаді на 2023-2024 роки»

 

28. Про затвердження  «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2023  рік»

 

29. Про затвердження «Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Лосинівської територіальної громади на 2023 рік»

 

30.Про затвердження «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову службу в Лосинівській територіальній громаді на  2023-2024 роки»

 

31.Про затвердження «Програми оплачуваних громадських робіт для матеріальної підтримки безробітних Лосинівської територіальної громади на 2023 рік »

 

32.Про затвердження «Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Лосинівської територіальної громади на 2023 рік»   

 

33.Про затвердження «Програми підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради «Трудовий архів Ніжинського району» на 2023 рік»  

 

34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Авраменко В.В.

35. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Ярині Д.В.

36. Про затвердження містобудівної документації Цокур Ю.М.

 

Інші селищної ради

Всі селищної ради