ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ: ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ НЕБЕЗПЕЧНОЇ ЗНАХІДКИ?

Дата: 24.11.2022 16:30

Унаслідок широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну майже половина території нашої держави потенційно  є забруднена мінами й вибухонебезпечними предметами. На них підірвалися, загинули й дістали поранення десятки цивільних. За таких умов кожен українець має ґрунтовно знати й неухильно дотримуватись правил безпечної поведінки в умовах наявності мін та вибухонебезпечних предметів. Тому інформування та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, набуває все більшої актуальності.

Саме про це, 23-го листопада на базі Світанківського ЗЗСО представники ГУ ДСНС України у Закарпатській області,  проводили заняття  для учнів та педагогічних працівників Світанківського ЗЗСО,  Галицького ЗЗСО, працівників старостату та місцевої пожежної команди щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з ВНП, діями у разі загрози виникнення НС та першої медичної допомоги.

Для закріплення отриманих знань були роздані тематичні пам’ятки.