НЕ ЗАЛИШИМО ХЕРСОНЦІВ В БІДІ!

Дата: 25.11.2022 10:46

Жителі сіл Галиця, Яхнівка та Світанок  не стоять осторонь чужих проблем. переймаються та турбуються про тих, кому необхідна допомога.  Саме завдяки їм було зібрано та передано продовольчу допомогу жителям Херсонської області .

Люди та сільгоспвиробники  ділилися усім, що мають. Таким чином було зібрано велику партію продуктів харчування. До гуманітарного багажу увійшли крупи, борошно, консервація, макаронні вироби, овочі тощо.

Зібраний продовольчий вантаж був доставлений до визначеного місця, звідки вже був відправлений херсонцям.

Селищний голова Анатолій Стрілець, висловлює щиру вдячність жителям і аграріям , які долучилися до важливої  благодійної справи. Разом ми є повноцінним тилом, який підтримує український народ та наближає довгоочікувану Перемогу.