У ГРОМАДІ СТВОРЕНО ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 25.11.2022 11:16

З настанням холодної пори року та з посиленням обстрілів енергетичної інфраструктури країни ми маємо бути готові до різних сценарії .У разі повного блекауту  маємо бути готова підтримати своїх громадян. Саме тому, на території  Лосинівської громади створено «ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ»  - місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. Пункт облаштували в приміщенні КНП «Лосинівський ЦМСД» вул. Троїцька, 90 (лікарня). Він працюватиме цілодобово.

В нашому Пункті Незламності, незважаючи на відключення електроенергії, залишаться доступними : тепло, вода, освітлення, інтернет,живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку та аптечки.