З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2022 09:05

Шановні військовослужбовці!

Щиросердно вітаю вас з Днем Збройних Сил України і дякую кожному, хто віддано служить Україні!

Нині  Збройні Сили України гідно продовжують бойові традиції своїх дідів і батьків, які ще з часів Козацтва билися за право мати власну Державу. Сьогодні Україна знову під прицілом цинічного й жорстокого ворога, який уже століттями прагне знищити її.

Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Дякую матерям і батькам, сини й дочки яких у цей час боронять нашу землю. Доземний вам уклін та людська шана.

Від щирого серця вітаю всіх, хто захищає нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні. Бажаю Вам сили, наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, злагоди в сім’ї і головне, мирного неба та Перемоги! Бажаю усім, хто відважно боронить Україну, пройти складні випробування і повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Збройні Сили України - наша національна честь і гордість.

Слава Героям! Слава її захисникам! Слава Україні!

З повагою селищний голова  Анатолій СТРІЛЕЦЬ