З ТУРБОТОЮ ПРО НАШИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

  • 62

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Свято стало особливо актуальним під час повномасштабного вторгнення Росії, коли українські воїни захищають нашу країну від агресора, не лише відбиваючи атаки окупантів, а й проводячи наступальні операції.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, відповідно до «Програми соціального захисту населення Лосинівської селищної ради на 2022 рік» затвердженої рішенням 15 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання виділено 58000,00 грн. ( п’ятдесят вісім тисяч гривень). 116 військовослужбовців ЗСУ, що проживають у громаді отримали одноразову грошову винагороду в сумі 500 (п’ятсот) грн. кожному. Також, учні закладів освіти Лосинівської ТГ підготували для наших захисників малюнки –листівки зі словами подяки та підтримки, які були передані адресатам. Такі малюнки-листівки для наших герої – це заряд енергії та віри в майбутнє. І мотивація битись до кінця – за свободу і мирне небо для тих, хто їх малював.

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається вами. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради