ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ

Дата: 09.12.2022 10:55

8 грудня 2022 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною військовою адміністрацією.

8 громад Чернігівської області в тому числі і наша Лосинівська ТГ  отримала відповідні протоколи про співпрацю.  Попереду ще три роки плідної роботи. Впевнені, ці три роки будуть плідними та продуктивними в напрямку поліпшення умов для розвитку нашої громади.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).