Від 12.12.2022 року

Дата: 09.12.2022 15:34

1. Про схвалення плану соціально-економічного розвитку Лосинівської ТГ на 2023 рік.

Заходи до плану

2. Про схвалення проекту бюджету Лосинівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

3. Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2022 рік.

4. Про готовність підприємств та служб до розчистки доріг Лосинівської територіальної громади від снігу в зимовий період 2022-2023 р.р.

5. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

6. Про затвердження розрахунків собівартості виконаних робіт комунальним підприємством Лосинівської селищної ради «Промінь»

7.  Про затвердження розрахунків собівартості виконаних робіт комунальним підприємством Лосинівської селищної ради «Благоустрій».

8. Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2022 рік.

9. Про організацію гарячого харчування дітей у закладах освіти Лосинівської селищної ради з 01.1. 2023 року.

10. Про затвердження натуральних добових норм харчування та встановлення вартості харчування для осіб похилого віку в соціальному закладі «Гуртожиток «Турбота» Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради.

11. Про надання дозволу на продовження терміну перебування малолітньої дитини Коваля Юрія в закладі інституційного догляду.

12. Про надання Купрієнку Марку статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

13. Про надання Купрієнку Івану статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

14. Про надання дозволу гр. О.Лаврінцю на вчинення правочину щодо дарування 1/6 частини будинку в якому зареєстрована малолітня дитина.

15. Про надання дозволу гр. О.Литовченко на вчинення правочину щодо дарування квартири в якій зареєстровані неповнолітні діти.

16. Про внесення змін до складу Координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

17. Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

18. Про затвердження списку дітей Лосинівської територіальної громади для отримання солодких подарунків до новорічних та різдвяних свят.

19. Про призначення помічника для О.Пономаренко.

20. Про призначення помічника для К.Ярини.

21. Про організацію громадських робіт тимчасового характеру в Лосинівській територіальній громаді у 2023 році.

22. Про визначення видів робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими до громадських робіт та порушниками на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або суспільно-корисних робіт по Лосинівській територіальній громаді у 2023 році.

23. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

24. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна в с. Яхнівка.

25. Про визначення місця для розміщення «Пункту Незламності» в Лосинівській територіальній громаді.

26. Про виконання перспективного плану роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради у 2022 році.

27. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на 2023 рік.

28. Про надання матеріальної допомоги.