ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  • 61

    14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  Відповідно до  розпорядження Лосинівського  селищного голови  №  92 від 01.12.2022 року учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  отримають  одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 (п’ятсот) грн.

Загалом виплату одержать 79 осіб на загальну суму 41790 (сорок одна  тисяча сімсот дев’яносто грн.) . Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи нададуть на виконання «Програми соціального захисту населення Лосинівської селищної ради на 2022 рік» та «Програми  заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської ТГ та інших заходів на 2021-2022 роки» .

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви. Під час страшного лиха вони прийшли на допомогу. На жаль, це коштувало їм підірваного здоров'я, а багато кому і втраченого життя. Ми вдячні їм за мужність та допомогу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради