ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  • 77

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування  учасників ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  ми глибоко вдячні  усіма, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, зупинити розбурхану стихію некерований ядерної реакції. Велика вам подяка і доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, що врятував людство.

Щиро бажаю всім Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Схиляємо голови перед тими, хто не дожив до цього дня, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання. Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про це й підтримувати тих, до кого у сім’ю прийшла чорнобильська біда.

Пам'ятаємо! Не забудемо!

З повагою, селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ