ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

  • 76

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'ям змогли здолати страшну трагедію ХХ століття. Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

З нагоди Дня вшанування Героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи  відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку  «Ліквідаторам Чорнобильської АЕС». Зі словами вдячності до наших земляків, ліквідаторів аварії на ЧАЕС звернувся селищний голова Анатолій Стрілець: «Шановні ліквідатори! Велика Вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство від непоправних наслідків. Зичу усім Вам, і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добробуту, сімейного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною!».

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку  та хвилиною мовчання вшанували загиблих ліквідаторів.

 Ми завжди будемо пам’ятати героїв, які здійснили подвиг заради майбутнього! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

По завершенню  мітингу ліквідатори  зібрались у залі Лосинівського будинку культури та поспілкувались з керівництвом громади, щодо соціального захисту, отримання медичної допомоги та інше.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради