ВЧИМОСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ

  • 76

Не зважаючи на те, що бойові дії навколо нашого району закінчилися, загроза життю та здоров’ю людей не зникла. Досі триває робота щодо розмінування, оскільки  на нашій землі ще є велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвалися, та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для людей.

       З метою поглиблення знань про вибухонебезпечні та незнайомі предмети представники міжнародної організації з гуманітарного розмінування «The Halo Trust» провели навчання для працівників апарату Лосинівської селищної ради  та структурних підрозділів щодо протимінної безпеки та загроз, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами

  У ході зустрічі доповідач проінформував  про вибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України. Розповів про заходи безпеки в разі знаходження таких предметів, про ознаки та маркування небезпечних територій та правила поведінки й порядок дій на потенційно небезпечній ділянці.

       Щиро дякуємо всім представникам Міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust» за цікавий захід, наочні приклади та актуальну інформацію.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради