ДИТИНСТВО – ЦЕ КАЗКОВА ПОРА, КОЛИ НА КОЖНОМУ КРОЦІ ЧЕКАЄШ НА ДИВО

  • 63

Наближаються новорічні свята, які є одними з найбільш веселих та радісних. Ці свята символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Турбота про дітей – обов’язок дорослих, а особливо, якщо це стосується малечі пільгових категорій.

За ініціативи селищного голови  Анатолія Стрільця та на виконання «Комплексної Програми захисту прав дітей Лосинівської селищної ради «Дитинство» на 2022-2023 роки» 150 осіб (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів, внутрішньо-переміщених дітей, дітей учасників АТО/ООС і військовослужбовців ЗСУ та інших соціально - вразливих категорій) отримали солодкі подарунки з нагоди Новорічних та Різдвяних свят.

Всього закупили подарункових наборів на загальну суму 15 тис. грн. Дякуємо ЗСУ за можливість бачити щасливі обличчя малечі.

Бажаємо дітлахам високої успішності та швидкого засвоєння нових знань! Хай буде більше радісних подій у Новому 2023 році! З наступаючим Новим Роком!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради