300 ДНІВ І 300 НОЧЕЙ

Дата: 20.12.2022 12:44

Сьогодні - 300 днів з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. За цей час всі ми звикли до багатьох речей, які в перші дні здавалися страшними і незрозумілими. Ми навчилися з цим жити. І кожен - долати свої труднощі і проблеми заради спільної Перемоги.

Сьогодні, як і 24 лютого, захисники та захисниці мужньо стоять на захисті своєї землі, стримують ворога, звільняють території та рухаються вперед,  до Перемоги.

Вірю, що Україна переможе, а її  народ  стане прикладом для всього світу! Дякую кожному, хто боронить та хто допомагає, вірить та підтримує ЗСУ.

Схиляю голову перед тими Героями, які служили народу України до останньої хвилини свого життя. Помстимося за кожного!

Дякуємо нашим захисникам!

Слава Україні! Все буде Україна! 💛💙