БЮДЖЕТ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2023 РІК ЗАТВЕРДЖЕНО ОДНОГОЛОСНО

  • 152

Сьогодні під головуванням Лосинівського селищного голови  Анатолія Стрільця, пройшла 22 сесія 8 скликання Лосинівської селищної ради. Засідання розпочалося хвилиною мовчання, всі присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

Користуючись нагодою, очільник громади передав  подяки від військовослужбовців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України керівникам сільгосппідприємств.

З 22 депутатів  присутні були 16 . Під час сесії було розглянуто ряд питань із різних сфер життєдіяльності громади, які попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій селищної ради.

Одним із найважливіших питань порядку денного, було питання щодо затвердження бюджету Лосинівської територіальної громади на 2023 рік. Депутатами одноголосно було затверджено бюджет на 2023 рік який становить 48 456 000 гривень та план соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади.

Всього депутати прийняли 58 рішень, серед яких є  звіти про виконання за 9 місяців, затвердження плану роботи на наступний рік , внесення зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік, прийняття пожежних автомобілів  у комунальну власність, калькуляцію плати проживання в Соціальному закладі «Гуртожиток «Турбота» та інші.

Окрім того, депутати розглянули блок земельних питань, по яких було прийнято відповідні рішення.

На завершення селищний голова подякував всім депутатам за нелегку, але злагоджену працю протягом 2022 року, привітав з прийдешніми новорічно – різдвяними святами та побажав всім миру, добра і радості в прийдешньому 2023 році та найскорішої ПЕРЕМОГИ!

Все буде  Україна!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради