ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

  • 111

26 грудня 2022 року, під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця  відбулася щотижнева робоча нарада.

В ході традиційної щотижневої наради очільник громади з керівниками структурних підрозділів окреслив напрямки роботи на поточний тиждень. Керівники відділів доповіли про проведену роботу за  минулий тиждень та озвучили першочергові проблеми.

Селищний голова  Анатолій Стрілець зазначив: « В цьому році це остання робоча неділя, тому потрібно всім плідно попрацювати, завершити інвентаризацію по всіх закладах та установах, подати вчасно звіти до всіх управлінь та департаментів, здійснити вчасну виплату заробітної плати та  проплата енергоносіїв, щоб новий рік розпочати з новими цифрами та показниками».

Також,  під час наради обговорено питання: продовжуємо допомагати військовослужбовцям, проводимо перевірку умов проживання сімей СЖО та інші нагальні питання життєдіяльності громади.

Селищний голова акцентував увагу, що продовжуємо працювати  над виготовленням окопних свічок та плетінням маскувальних сіток для наших воїнів.

За підсумками наради селищним головою визначено ряд завдань до виконання,  надані  відповідні доручення та визначені виконавці.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради