РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

  • 103

Наша країна вже десятий місяць мужньо обороняється від агресора. Нині Бахмут знаходиться під щоденними обстрілами, на околицях міста продовжуються активні бойові дії. Зараз військовим  особливо важко на даному напрямку. Але ми маємо робити все, аби кожен день наближав Перемогу. Будь-яка допомога є потрібною і важливою.

Днями була передана допомога  нашим Героям захисникам. Зокрема, було відправлено медикаменти, перев’язувальний матеріал, одяг, шини на авто, продукти харчування,  окопні свічки та інше.

Від імені селищного голови Анатолія Стрільця  низький земний уклін, нашим волонтерам, які ризикуючи своїм життям, доставляють допомогу на передову! Та щирі слова подяки усім, хто долучився  до збору необхідних речей та підтримки українських військовослужбовців.  Приємно усвідомлювати, що ми  згуртовані,  кожен з нас готовий у будь-який час прийти на допомогу!

Та найголовніше, що було передано через волонтерів нашим захисникам - це побажання якнайшвидше повернутися додому здоровими і з Перемогою.

Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм! Нехай Бог береже усіх захисників, спільно молимось за вас!

Ми разом, ми сила! Продовжуємо допомогати! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради