ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.12.2022 09:46

Шановна громадо, ділимося з вами гарною новиною! Вчора відвідав нашу громаду Народний депутат України - Валерій  Зуб  разом з дружиною Iнною Зуб, яка є засновником Фонду «Підтримую Добрі Справи» та привіз чергову партію гуманітарної допомоги для жителів смт. Лосинівка та сіл Сальне, Садове, Шняківка, Погребець. Цього разу було доставлено –матраци, ковдри, памперси для дорослих , дитяче харчування, іграшки, одяг, постільні комплекти та інші речі.

Приємно, що Валерій Олексійович дбає про свій виборчий округ в такий непростий для всіх нас час і допомагає тим, хто цього потребує.

Під час робочої поїздки  Валерій Олексійович спільно з селищним головою Анатолієм Стрільцем та заступник селищного голови Оксаною Мелашенко відвідали КНП «Лосинівський ЦПМСД» поспілкувалися з директором ЦПМСД Миколою Дідиченком. Обговорили нагальні питання щодо розвитку медичної галузі в громаді.

Селищний голова Анатолій Стрілець висловлює щиру вдячність Народному депутату за надану гуманітарну допомогу, плідну співпрацю,  порозуміння та підтримку нашої громади!

Разом ми сильні!  Допомагаємо! Підтримуємо!  Перемагаємо!

Все буде Україна!