ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

  • 109

Шановна громадо, ділимося з вами гарною новиною! Вчора відвідав нашу громаду Народний депутат України - Валерій  Зуб  разом з дружиною Iнною Зуб, яка є засновником Фонду «Підтримую Добрі Справи» та привіз чергову партію гуманітарної допомоги для жителів смт. Лосинівка та сіл Сальне, Садове, Шняківка, Погребець. Цього разу було доставлено –матраци, ковдри, памперси для дорослих , дитяче харчування, іграшки, одяг, постільні комплекти та інші речі.

Приємно, що Валерій Олексійович дбає про свій виборчий округ в такий непростий для всіх нас час і допомагає тим, хто цього потребує.

Під час робочої поїздки  Валерій Олексійович спільно з селищним головою Анатолієм Стрільцем та заступник селищного голови Оксаною Мелашенко відвідали КНП «Лосинівський ЦПМСД» поспілкувалися з директором ЦПМСД Миколою Дідиченком. Обговорили нагальні питання щодо розвитку медичної галузі в громаді.

 Селищний голова Анатолій Стрілець висловлює щиру вдячність Народному депутату за надану гуманітарну допомогу, плідну співпрацю,  порозуміння та підтримку нашої громади!

Разом ми сильні!  Допомагаємо! Підтримуємо!  Перемагаємо!

Все буде Україна!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради