НА ТЕРИТОРІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАПРОВАДЖЕНО ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ  ЩОДО СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА

Дата: 28.12.2022 10:23

Враховуючи запровадження на території України воєнного стану та з метою дотримання заходів безпеки, стабілізації енергосистеми та економного використання електричної енергії, відповідно до розпорядження селищного голови від 27.12.2022 року № 105,  час комендантської години залишається без змін, забороняється використання суб’єктами господарювання усіх форм власності та фізичним особам святкової ілюмінації, продаж та запуск піротехнічних виробів.

Наша країна переживає зараз найтяжчі часи з дня своєї незалежності, тому звертаємося до усіх суб’єктів господарювання та жителів населених пунктів нашої громади з проханням з розумінням та відповідальністю поставитися до даних обмежень.

Ми впевнені, що наступні Новорічно-Різдвяні свята обов’язково будуть супроводжуватися яскравою святковою ілюмінацією та феєрверками.