СПІЛЬНА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 12.01.2023 09:40

11 січня 2023 року відбулася спільна робоча нарада  селищного голови Анатолія Стрільця з старшим інспектором сектора ЮП Ніжинського районного ВП ГУНП Юлією Помазан. Під час наради обговорили питання щодо впровадження в громаді проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», спрямованого на створення  безпечного освітнього середовища. Проведена роз’яснювальна робота  про важливість впровадження даного проєкту та залучення кандидата на посаду «вихователь безпеки». Планується, що вихователь безпеки буде, зокрема, сприяти ранньому виявленню та усуненню негативних явищ в закладі освіти, співпрацюватиме  з поліцейськими, органами місцевого самоврядування та батьками учнів.

Також було проведено спільно з службою у справах дітей Лосинівської селищної ради рейди на території громади з метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності.