ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 16.01.2023 11:54

16 січня 2023 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулася робоча нарада-перша  у 2023 році з працівниками  апарату Лосинівської селищної ради. Розпочалася нарада з загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Очільник громади  привітав присутніх з прийдешніми святами, побажав всім, у першу чергу, міцного здоров’я, миру та перемоги. Щоб 2023  рік став для України та українців роком Перемоги, щоб кожен міг жити і працювати під мирним українським небом.

У ході наради керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та озвучили нагальні питання поточного 2023 року.

Зокрема, обговорені актуальні питання життєдіяльності громади, а саме:

• перевірка умов виховання та перебування дітей, що повернулися на канікули з інтернатних закладів;
  • підготовка інформації до звіту селищного голови та звіту про виконання плану соціально-економічного розвитку за 2022 рік.;
  • перевірка стану ведення ділової документації з кадрових питань у навчальних закладах;
  • ситуація в освітній та медичній сфері;
  • про стан роботи з питань благоустрою на території громади;
  • загальна установча зустріч по управлінню активами Програма ДОБРЕ;
  • підготовку до засідання виконавчого комітету та засідання сесії Лосинівської селищної ради;
  • заходи до Дня Соборності України та інші питання;

За результатами  наради селищний голова дав ряд доручень та зауважив, що найголовніше питання плану  у 2023 році- згуртуватися заради  скорішої Перемоги.

Усім мирного та спокійного тижня.