ПРИВІТАЛИ З НАРОДЖЕННЯМ ДОНЬКИ

Дата: 17.01.2023 15:38

Народження дитини — це найпрекрасніше, що може тільки бути у житті кожного. Приємно, що незважаючи на такий складний час, наша громада поповнюється маленькими жителями.

Сьогодні, селищний голова Анатолій Стрілець,  спільно з секретарем селищної ради Наталією Кошарною та заступником селищного голови Оксаною Мелашенко привітали сім’ю військовослужбовця, який мужньо захищає нашу рідну Батьківщину від ворога в найгарячіших точках з народженням первістка.

У щасливих батьків – Валерія та Віталіни Заболотніх  народилася маленька принцеса донечка – Марія. Дівчатко – перше немовля, яке з’явилося на світ у 2023 році в Лосинівській територіальній громаді .

Анатолій Олексійович від себе особисто та всієї громади побажав малюкові та батькам здоров'я, щасливої долі, злагоди, миру, добробуту у  родині та мирного неба над головою. Нехай донечка Марія зростає веселою, гарною, милою, доброю дівчинкою. Будьте найщасливішими батьками найщасливішої донечки!

Батьки дитини отримали від селищного голови подарунок для новонародженої.