УКРАЇНА СОБОРНА - РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

• 31

День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Сьогодні, напередодні свята в Лосинівській громаді відбулися урочисті заходи з відзначення Дня Соборності. Адже, наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом заради незалежності, соборності й державності.

Присутні розгорнули великий державний стяг на знак того, що українська нація – це єдина, велика сім'я і поки ми разом, доти ми сильні. Також учасники заходу та присутні, взявшись за руки, долучилися до патріотичного флешмобу « ланцюг єднання",  продемонструвавши єдність  і прагнення українців до свободи.

До всіх присутніх звернувся селищний голова Анатолій Стрілець, який привітав із знаменним для всіх українців святом , закликав до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя.

Присутніми хвилиною мовчання вшановано пам`ять загиблих, які віддали життя за мир, цілісність і незалежність України.

По завершенню урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Єдності нам усім!

СЛАВА УКРАЇНІ!