СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ТИМИ, ХТО ЗНАЙШОВ ПРИХИСТОК У НАШІЙ ГРОМАДІ

Дата: 20.01.2023 14:57

Сьогодні селищний голова Анатолій Стрілець спільно з заступником селищного голови Оксаною Мелашенко та фахівцем з соціальної роботи по наданню послуг Зоєю Гардою провели зустріч із вимушеними переселенцями, які знайшли прихисток  в нашому селищі.

«Ми однаково турбуємося про всіх – як про мешканців громади – так і про гостей. Намагаємось створити умови, щоб усім було однаково комфортно. Наша сьогоднішня зустріч – це нагода почути один одного та спільно знайти вирішення болючих питань», – звернувся селищний голова до присутніх.

А також додав, що сьогодні селищна рада  докладає зусилля, аби перебування ВПО на території Лосинівської  громади було безпечним та комфортним.

В ході зустрічі із внутрішньо переміщеними особами  –  селищний голова поспілкувався з кожним та обговорили нагальні потреби та спільно знайти їх вирішення.

Кожен охочий мав можливість індивідуально отримати консультацію відповідно до своїх нагальних потреб.