МІСЦЕВО ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК – ШЛЯХ ДО ПРОЦВІТАННЯ ГРОМАДИ

Дата: 26.01.2023 14:58

Важливою запорукою добробуту громади є її економічний розвиток, який забезпечує належну зайнятість працездатного населення, зростання надходжень перш за все до місцевого бюджету і відповідний благоустрій громади, розвиток її інфраструктури та системи послуг.

Місцевий економічний розвиток (МЕР) – один із компонентів програми DOBRE, над яким Лосинівська ТГ продовжує свою роботу.

Метою Програми  місцевого економічного розвитку є:

- Підтримати діючий в громаді бізнес;

- Стимулювати до підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримувати їх розвиток;

- Розвивати людський капітал та трудові ресурси, в тому числі серед місцевої молоді.

Сьогодні за участю  селищного голови Анатолія Стрільця, заступника селищного голови  Оксани Мелашенко, секретаря селищної ради  Наталії Кошарної, начальника фінансового відділу Валентини Постол та в.о. начальника відділу ЖКГ  Ольги Соляник відбулася координаційна онлайн-зустріч з експертами Програми DOBRE – Наталією Сафроновою та Віталієм Юрківим з питань продовження роботи по місцевому економічному розвитку в Лосинівській громаді.

Учасники зустрічі переглянули попередні проекти та обговорили пріоритетні напрямки подальшого співробітництва. Лосинівська селищна рада сьогодні чітко розуміє, що задля подальшого розвитку громади, наші зусилля повинні бути більш продуманими, амбітними та інноваційними. Для досягнення цього ми повинні не лише мати глибше розуміння особливостей динаміки місцевого економічного розвитку, а й володіти необхідними навичками та досвідом, щоб забезпечити більшу конкурентоспроможність Лосинівської громади  у складному сьогоденному світі нових умов і реалій.

Місцевий економічний розвиток Лосинівської громади дозволяє кожному її мешканцю бачити тут майбутнє для себе і для своїх дітей.